Електричний полтергейст

Звіробій: "Полтергейсти бувають двох типів. Одні використовують гравітацію, метають у ворога предмети, інші - вогненні - намагаються його підсмажити. Недосвідчений мисливець стане кружляти, щоб не потрапити під атаку ... Але потрібно знати одну особливість. У полтергейсту немає зору і слуху в звичайному розумінні цих слів. Він відчуває об'єкти, що рухаються в гравітаційному полі. Запам'ятай, досвідчений мисливець при вигляді полтергейсту завмирає, стріляє в ціль і знову завмирає. "

Воістину надприродні невидимі істоти, що зустрічаються тільки в глибині Зони; мешкають, як правило, усередині напівзруйнованих будівель. Про походження нічого достовірно не відомо; бутує легенда, що це духи сталкерів, які потрапили під потужний викид.

Механізм прояву цих невидимок дійсно відповідає легендам про полтергейст (звідки й назва) і відрізняється різноманітністю: від періодичного виття і сміху до появи з нізвідки небезпечних вогняних куль. На жаль, всі відомості про це явище черпаються з невиразних і досить суперечливих оповідань, правдивість яких викликає сумніви.

Ареал проживання: в локації "Затон", поруч з аномалією "Залізний ліс";

В лабораторії "Х8"