Бюрер

Звіробій: "Бюрери для нападу використовують гравітацію ... Поблизу - відкидають, а здалеку - намагаються метнути в тебе чимось важким... Тактика така - бий в нього з середньої дистанції, і не стій на місці, якщо не хочеш твердим отримати по черепу ... Але! Будь обережний, бережи сили. Бюрер спрямованим гравітаційним імпульсом може вирвати зброю з ослаблих рук "

Результат генетичних експериментів, що проводяться спецслужбами над злочинцями за програмою розвитку в людині телекінетичних здібностей. Істота гуманоїдного типу, з гіпертрофованими рисами обличчя, одягнена в залишки зношеної форми. Боїться яскравого світла, тому живуть тільки в темних і похмурих підземеллях і печерах. Харчується трупами.

При нападі використовує гравітацію: в ближньому бою - відкидає противника, а з дистанції здатний за допомогою гравітації підіймати важкі предмети. Виснажує жертву, може вирвати зброю з рук, використовуючи спрямований гравітаційний імпульс.

Головне в бою проти бюрера - бути обережним і не дати себе вимотати. Постійно переміщайтеся і, не наближаючись впритул, стріляйте в голову. Найкраще в боротьбі з бюрером використовувати ніж, кожен третій удар він пропускає.

Ареал проживання: Був помічений в районі ЗРК "Волхов" і "Східний тунель" в локації "Юпітер";

так само в районі "Старого КБО" і в лабораторії "Х8" в локації "Прип'ять".